Kampanya Orijinal AutoCAD — faturalı, 15 dakikada hesabınıza teslim. İncele →
Kategoriler
  • İşletim Sistemleriİşletim Sistemleri
    • Dijital İşletim Sistemleri
      • Windows 11
      • Windows 10
      • Windows 8
      • Windows 7
    • Server Lisansları
      • Server 2025
      • Server 2022
      • Server 2019
      • Server 2016
      • Server Call RDS
      • SQL Server
    Windows 11 işletim sistemi lisansları
    Stoklarda

    Windows 11i Keşfet !

    Satın Al
  • Office ÜrünleriOffice Ürünleri
    • Office Ürünleri
      • Office 2024
      • Office 2021
      • Office 2019
      • Office 2016
      • Office 2013
      • Office 365
      • Mac İçin Office
      • Visio/Project
    Office 2024 Pro Plus dijital lisans
    Satın Al
  • AdobeAdobe
    • Grafik Tasarım
      • Photoshop
      • Illustrator
      • InDesing
      • Diğer Ürünler
    • Video
      • Premiere Pro
      • After Effects
      • Audition
      • Diğer Ürünler
    • Fotoğraf
      • Lightroom
      • Photoshop Express
      • Photoshop Camera
      • Diğer Ürünler
    Adobe Creative Cloud grafik tasarım yazılımları
    Bütün Adobe Ürünleri Tek Bir Yerde

    Adobe Creative Cloud

    Satın Al
  • AutoDeskAutoDesk
    • Mimarlık Ürünleri
      • AutoCAD
      • AutoCAD 2024
      • AutoCAD 2025
      • AutoCAD 2026
      • Revit
      • BIM Collaborate Pro
      • Diğer Ürünler
    • ürün tasarımı ve üretimi
      • Fusion
      • Inventor
    • Medya ve Eğlence
      • 3ds Max
      • Maya
      • Mudbox
    Autodesk AutoCAD ve mimarlık yazılımları
    Daha Profesyonel Çalışmalar

    AutoDesk Ürünlerini Hemen Keşfet

    İncele
  • Antivirüs YazılımlarıAntivirüs Yazılımları
    • Antivirüs Yazılımları
      • Eset
  • Kutulu LisanslarKutulu Lisanslar
    • Kutulu İşletim Sistemleri
      • Windows 11
      • Windows 10
  • Kurumsal
Yazılım Budur
WhatsApp destek hattı
WhatsApp Destek Hattı
+90 850 346 07 85
7/24 anında teslimat
7/24 Anında Teslimat
Menü
Yazılım Budur
Giriş / Kayıt
Kategoriler
  • Ana Sayfa
  • Hakkımızda
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • Referanslar
  • İletişim
  • İade Politikası
Giriş / Kayıt
0 öğe ₺0,00
author-avatar Yazılım Budur
0 yorumlar
Genel
28 Temmuz 2026
07 Şub 2026

Windows Server 2025 Standard + 50 CAL/RDS İncelemesi: Büyük Ekipler İçin Hazır Güç

Sunucunuzu kurun ve 50 kullanıcının aynı anda bağlanmasını sağlayın. Hotpatching destekli Windows Server 2025 ve 50 Adet Uzak Masaüstü (RDS) lisansını tek pakette inceledik.

Okumaya devam et
author-avatar Yazılım Budur
0 yorumlar
Genel
28 Temmuz 2026
06 Şub 2026

Windows Server 2025 + 50 RDS CAL: 50 Kişilik Kadro

İşletmenizi uzaktan çalışmaya hazır hale getirin. En yeni Windows Server 2025 Standard işletim sistemi ve 50 Kullanıcılı RDS (Uzak Masaüstü) lisans paketini inceledik.

Okumaya devam et
author-avatar Yazılım Budur
0 yorumlar
Genel
28 Temmuz 2026
03 Şub 2026

Windows Server 2022 Standard (Kutu/OEM) İncelemesi: Denetimler İçin En Güvenli Liman

Fiziksel DVD medyası ve orijinal COA etiketi içeren Windows Server 2022 Standard Kutu lisansını inceledik. Şirket sunucuları için yasal, güvenli ve denetim dostu çözüm.

Okumaya devam et
author-avatar Yazılım Budur
0 yorumlar
Genel
28 Temmuz 2026
02 Şub 2026

AutoCAD 2026 (3 Yıl / 5 Kullanıcı) İncelemesi: Ekipler İçin En Karlı Yatırım

5 kişilik tasarım ekibinizi 3 yıl boyunca enflasyondan koruyun. AutoCAD 2026 çoklu kullanıcı lisans paketi ile maliyet avantajını ve yönetim kolaylığını inceledik.

Okumaya devam et
author-avatar Yazılım Budur
0 yorumlar
Genel
28 Temmuz 2026
31 Ara 2025

Office 2024 Home & Business Mac Lisansı: Apple Dünyası İçin Kalıcı Çözüm

Mac kullanıcıları için aboneliksiz ofis paketi! Word, Excel, PowerPoint ve Outlook içeren Office 2024 Home & Business lisans anahtarı. Apple Silicon tam uyumlu.

Okumaya devam et
author-avatar Yazılım Budur
0 yorumlar
Genel
28 Temmuz 2026
26 Ara 2025

AutoCAD 2026 5 Kullanıcılı 3 Yıllık Paket: Ofisler İçin Dev Çözüm

Ekibinizin lisans ihtiyacını 3 yıllığına sabitleyin! 5 kişilik AutoCAD 2026 paketi ile maliyet avantajı, takım çalışması ve yönetim kolaylığı incelemesi.

Okumaya devam et
author-avatar Yazılım Budur
0 yorumlar
Genel
28 Temmuz 2026
20 Ara 2025

Windows 11 Etkinleştirme Yazısı Nasıl Kaldırılır?

Windows 11 sağ alt köşedeki “Windows’u Etkinleştir” yazısından kurtulun. CMD ve crack risklerine girmeden, orijinal lisansla kalıcı çözüm rehberi.

Okumaya devam et
author-avatar Yazılım Budur
0 yorumlar
Genel
28 Temmuz 2026
05 Ara 2025

AutoCAD 2019 3 Yıl 5 Kullanıcı Paketi: Ekipler İçin Stratejik Çözüm

5 kişilik ekipler için maliyetleri sabitleyen, DWG Karşılaştırma özellikli ve donanım dostu AutoCAD 2019 paketini inceledik.

Okumaya devam et
author-avatar Yazılım Budur
0 yorumlar
Genel
27 Haziran 2026
02 Ara 2025

Lumion 3D 2023 Pro İncelemesi: Ray Tracing ile Işığın Yeni Hali

Gerçek zamanlı Ray Tracing teknolojisi, tam PBR malzeme desteği ve genişletilmiş obje kütüphanesiyle Lumion 2023’ün mimari görselleştirmeyi nasıl değiştirdiğini inceledik.

Okumaya devam et
author-avatar Yazılım Budur
0 yorumlar
Genel
27 Haziran 2026
01 Ara 2025

Lumion 3D 2023 Pro İncelemesi: Ray Tracing ile Işığın Yeni Hali

Gerçek zamanlı Ray Tracing teknolojisi, tam PBR malzeme desteği ve genişletilmiş obje kütüphanesiyle Lumion 2023’ün mimari görselleştirmeyi nasıl değiştirdiğini inceledik.

Okumaya devam et
  • ‹
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • ›
  • »
Kapat
Son Yazılar
  • Windows Server Sürüm Sonu Yaklaşınca: Migrasyon Rehberi
    17 Temmuz 2026 Yorum yok
  • Windows Server 2019 Lisans Rehberi: Hâlâ Almalı mı?
    17 Temmuz 2026 Yorum yok
  • SQL Server Express mi Standard mı? Ne Zaman Yükseltmeli?
    17 Temmuz 2026 Yorum yok
  • SQL Server Standard mı Enterprise mı? Sürüm Farkları Rehberi
    17 Temmuz 2026 Yorum yok
  • SQL Server Lisansı Nasıl Satın Alınır? Core vs Server+CAL Rehberi
    17 Temmuz 2026 Yorum yok
  • RDS Lisanslama Nasıl Çalışır? Remote Desktop CAL Rehberi
    17 Temmuz 2026 Yorum yok
  • Windows Server CAL Nedir? User CAL vs Device CAL Rehberi
    17 Temmuz 2026 Yorum yok
Yazılım Budur

Bireysel kullanıcıların ev ofis ihtiyaçlarından, kurumsal işletmelerin karmaşık altyapılarına kadar her ölçekte dijital çözüm; güvenli ve orijinal yazılımı herkes için erişilebilir kılıyoruz.

Bizi takip edin

Kategoriler

    • Microsoft
    • Adobe
    • Autodesk
    • Antivirüs
    • Diğer Lisanslar

Sözleşmeler

    • KVKK
    • Gizlilik Politikası
    • İade Politikası
    • Mesafeli Satış Sözleşmesi

Şirketimiz

    • Referanslar
    • İletişim

İndirimli Fiyatlarla Windows 11

 Windows 11'e indirimli fiyatlarla hemen sahip ol

İndirimli Windows 11 ve Microsoft ürünleri

İndirimli Windows 11

Microsoft Ürünlerini Keşfet

İncele
2026 © Yazılım Budur Limited Şirketi Tüm Hakları Saklıdır.
payments
  • Menü
  • Kategoriler
  • İşletim Sistemleriİşletim Sistemleri
  • Office ÜrünleriOffice Ürünleri
  • AdobeAdobe
  • AutoDeskAutoDesk
  • Antivirüs YazılımlarıAntivirüs Yazılımları
  • Kutulu LisanslarKutulu Lisanslar
  • Kurumsal
  • Ana Sayfa
  • Referanslar
  • İletişim
  • İade Politikası
  • Kurumsal
Alışveriş Sepeti
Kapat
Oturum aç
Kapat


Şifreni mi unuttun?

Henüz hesabınız yok mu?

Hesap oluştur
Kenar çubuğu
0 öğe Sepet
Teknik Destek Saatleri: Hafta içi 09:00–18:00 · Cumartesi 09:00–14:00 · Pazar Kapalı · Teknik destek kaydı oluşturun