Kampanya Orijinal AutoCAD — faturalı, 15 dakikada hesabınıza teslim. İncele →
Kategoriler
  • İşletim Sistemleriİşletim Sistemleri
    • Dijital İşletim Sistemleri
      • Windows 11
      • Windows 10
      • Windows 8
      • Windows 7
    • Server Lisansları
      • Server 2025
      • Server 2022
      • Server 2019
      • Server 2016
      • Server Call RDS
      • SQL Server
    Windows 11 işletim sistemi lisansları
    Stoklarda

    Windows 11i Keşfet !

    Satın Al
  • Office ÜrünleriOffice Ürünleri
    • Office Ürünleri
      • Office 2024
      • Office 2021
      • Office 2019
      • Office 2016
      • Office 2013
      • Office 365
      • Mac İçin Office
      • Visio/Project
    Office 2024 Pro Plus dijital lisans
    Satın Al
  • AdobeAdobe
    • Grafik Tasarım
      • Photoshop
      • Illustrator
      • InDesing
      • Diğer Ürünler
    • Video
      • Premiere Pro
      • After Effects
      • Audition
      • Diğer Ürünler
    • Fotoğraf
      • Lightroom
      • Photoshop Express
      • Photoshop Camera
      • Diğer Ürünler
    Adobe Creative Cloud grafik tasarım yazılımları
    Bütün Adobe Ürünleri Tek Bir Yerde

    Adobe Creative Cloud

    Satın Al
  • AutoDeskAutoDesk
    • Mimarlık Ürünleri
      • AutoCAD
      • AutoCAD 2024
      • AutoCAD 2025
      • AutoCAD 2026
      • Revit
      • BIM Collaborate Pro
      • Diğer Ürünler
    • ürün tasarımı ve üretimi
      • Fusion
      • Inventor
    • Medya ve Eğlence
      • 3ds Max
      • Maya
      • Mudbox
    Autodesk AutoCAD ve mimarlık yazılımları
    Daha Profesyonel Çalışmalar

    AutoDesk Ürünlerini Hemen Keşfet

    İncele
  • Antivirüs YazılımlarıAntivirüs Yazılımları
    • Antivirüs Yazılımları
      • Eset
  • Kutulu LisanslarKutulu Lisanslar
    • Kutulu İşletim Sistemleri
      • Windows 11
      • Windows 10
  • Kurumsal
Yazılım Budur
WhatsApp destek hattı
WhatsApp Destek Hattı
+90 850 346 07 85
7/24 anında teslimat
7/24 Anında Teslimat
Menü
Yazılım Budur
Giriş / Kayıt
Kategoriler
  • Ana Sayfa
  • Hakkımızda
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • Referanslar
  • İletişim
  • İade Politikası
Giriş / Kayıt
0 öğe ₺0,00
author-avatar Yazılım Budur
0 yorumlar
Genel
27 Haziran 2026
29 Kas 2025

Lumion 3D Pro İncelemesi: Mimari Görselleştirmede Hız ve Gerçeklik

Saniyeler içinde fotorealistik render alma, geniş obje kütüphanesi ve kolay kullanım. Lumion 3D’nin mimarlar için sunduğu avantajları ve donanım gereksinimlerini inceledik.

Okumaya devam et
author-avatar Yazılım Budur
0 yorumlar
Genel
27 Haziran 2026
26 Kas 2025

Lumion 3D 2023 İncelemesi: Mimari Görselleştirmede Ray Tracing Devrimi

Ray Tracing teknolojisi, tam PBR malzeme iş akışı ve yenilenen render motoruyla Lumion 2023’ün mimari görselleştirmeyi nasıl değiştirdiğini inceledik.

Okumaya devam et
author-avatar Yazılım Budur
0 yorumlar
Genel
28 Temmuz 2026
24 Kas 2025

Windows 10 Pro ve Office 365 Hesabı: Hibrit Çalışmanın Tam Çözümü

Windows 10 Pro’nun kararlılığını Office 365’in bulut ve çoklu cihaz özgürlüğüyle birleştirin. 5 cihazda kullanım ve 1TB depolama sunan bu paketi inceledik.

Okumaya devam et
author-avatar Yazılım Budur
0 yorumlar
Genel
28 Temmuz 2026
22 Kas 2025

AutoCAD 2025 Lisans Hatası Çözümü ve Etkinleştirme

AutoCAD 2025’te ‘License Not Valid’ veya aktivasyon hatası mı alıyorsunuz? Crack riskine girmeden, orijinal lisansla kalıcı ve güvenli çözümü adım adım uygulayın.

Okumaya devam et
author-avatar Yazılım Budur
0 yorumlar
Genel
28 Temmuz 2026
22 Kas 2025

Office 2021 Pro Plus Nedir, Nasıl Kurulur? – Ömür Boyu Lisans Rehberi

Abonelik ücretlerine son verin! Office 2021 Pro Plus lisans anahtarı ile Word, Excel ve PowerPoint’e ömür boyu nasıl sahip olabileceğinizi, kurulum adımlarını ve aktivasyon hatalarının çözümlerini inceledik.

Okumaya devam et
author-avatar Yazılım Budur
0 yorumlar
Genel
28 Temmuz 2026
12 Kas 2025

Office 2024 Pro Plus Dijital Lisans: Yenilikler ve Kalıcı Kullanım Rehberi

Microsoft Office 2024 Pro Plus’ın kalıcı dijital lisans anahtarını keşfedin. En son uygulamaları, kurulum adımlarını ve en uygun fiyatları bu kapsamlı rehberde bulabilirsiniz.

Okumaya devam et
author-avatar Yazılım Budur
0 yorumlar
Genel
28 Temmuz 2026
11 Kas 2025

Şirketler İçin Yasal Office Zorunluluğu (Yazılım Denetimi ve Cezaları)

Korsan (crack’li) veya lisanssız Office kullanmanın yasal riskleri nelerdir? BSA yazılım denetimi ve ağır para cezalarıyla karşılaşmamak için şirketinizde neden yasal Office lisansı (M365 İş / Office 2021 İş) kullanmanız gerektiğini öğrenin.

Okumaya devam et
author-avatar Yazılım Budur
0 yorumlar
Genel
28 Temmuz 2026
11 Kas 2025

Microsoft 365 İş vs Bireysel: Şirketler Neden ‘Aile’ Sürümü Kullanamaz?

Microsoft 365 Bireysel/Aile sürümü şirkette kullanılabilir mi? Bireysel ve İş (Business) lisansları arasındaki yasal/teknik farkları (Yönetim Paneli, Özel Alan Adı, SharePoint) keşfedin. Şirketiniz için doğru lisansı seçin.

Okumaya devam et
author-avatar Yazılım Budur
0 yorumlar
Genel
28 Temmuz 2026
11 Kas 2025

Office 2024 mü, Microsoft 365 mi? (Office 2021’den Farkı Ne?)

Microsoft Office 2024 çıktı! Peki, tek seferlik Office 2024 mü yoksa her zaman güncel olan abonelikli Microsoft 365 mi daha avantajlı? Office 2021’den farkları neler? Kafanız karışmasın. Sizin için hazırladığımız 2 dakikalık testimizle en doğru paketi hemen bulun.

Okumaya devam et
author-avatar Yazılım Budur
0 yorumlar
Genel
28 Temmuz 2026
11 Kas 2025

Office 2021 mi, Microsoft 365 mi? Hangi Sürüm Sizin İçin Doğru?

Office 2021 (tek seferlik alım) ile Microsoft 365 (abonelik) arasındaki fark nedir? Ev, öğrenci veya iş için hangi Office sürümünü almalısınız? Sizin için hazırladığımız 2 dakikalık “Hangi Office Bana Göre?” testimizle en doğru paketi hemen bulun.

Okumaya devam et
  • ‹
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ›
  • »
Kapat
Son Yazılar
  • Windows Server Sürüm Sonu Yaklaşınca: Migrasyon Rehberi
    17 Temmuz 2026 Yorum yok
  • Windows Server 2019 Lisans Rehberi: Hâlâ Almalı mı?
    17 Temmuz 2026 Yorum yok
  • SQL Server Express mi Standard mı? Ne Zaman Yükseltmeli?
    17 Temmuz 2026 Yorum yok
  • SQL Server Standard mı Enterprise mı? Sürüm Farkları Rehberi
    17 Temmuz 2026 Yorum yok
  • SQL Server Lisansı Nasıl Satın Alınır? Core vs Server+CAL Rehberi
    17 Temmuz 2026 Yorum yok
  • RDS Lisanslama Nasıl Çalışır? Remote Desktop CAL Rehberi
    17 Temmuz 2026 Yorum yok
  • Windows Server CAL Nedir? User CAL vs Device CAL Rehberi
    17 Temmuz 2026 Yorum yok
Yazılım Budur

Bireysel kullanıcıların ev ofis ihtiyaçlarından, kurumsal işletmelerin karmaşık altyapılarına kadar her ölçekte dijital çözüm; güvenli ve orijinal yazılımı herkes için erişilebilir kılıyoruz.

Bizi takip edin

Kategoriler

    • Microsoft
    • Adobe
    • Autodesk
    • Antivirüs
    • Diğer Lisanslar

Sözleşmeler

    • KVKK
    • Gizlilik Politikası
    • İade Politikası
    • Mesafeli Satış Sözleşmesi

Şirketimiz

    • Referanslar
    • İletişim

İndirimli Fiyatlarla Windows 11

 Windows 11'e indirimli fiyatlarla hemen sahip ol

İndirimli Windows 11 ve Microsoft ürünleri

İndirimli Windows 11

Microsoft Ürünlerini Keşfet

İncele
2026 © Yazılım Budur Limited Şirketi Tüm Hakları Saklıdır.
payments
  • Menü
  • Kategoriler
  • İşletim Sistemleriİşletim Sistemleri
  • Office ÜrünleriOffice Ürünleri
  • AdobeAdobe
  • AutoDeskAutoDesk
  • Antivirüs YazılımlarıAntivirüs Yazılımları
  • Kutulu LisanslarKutulu Lisanslar
  • Kurumsal
  • Ana Sayfa
  • Referanslar
  • İletişim
  • İade Politikası
  • Kurumsal
Alışveriş Sepeti
Kapat
Oturum aç
Kapat


Şifreni mi unuttun?

Henüz hesabınız yok mu?

Hesap oluştur
Kenar çubuğu
0 öğe Sepet
Teknik Destek Saatleri: Hafta içi 09:00–18:00 · Cumartesi 09:00–14:00 · Pazar Kapalı · Teknik destek kaydı oluşturun